Протокол №17 позачергового засідання міської комісії Щодо поточної епідемічної ситуації на території міста Харкова

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення,

Комісія вирішила:

1. Департаменту інфраструктури Харківської міської ради (Дульфан С.Б.) здійснити організаційні заходи та заходи контролю за дотриманням вимог протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 № 12 комунальними та іншими підприємствами, що надають послуги з перевезення пасажирів на території міста.

                          Термін дії: на період карантину, до відповідного рішення 

2. Департаменту інфраструктури Харківської міської ради (Дульфан С.Б.), керівництву КП «Харківський метрополітен» (Стаматін В.В.) розглянути можливість скорочення інтервалу руху поїздів метрополітену з метою уникнення скупчення пасажирів.

                          Термін дії: на період карантину, до відповідного рішення 

3. Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку (Китайгородська В.В.) здійснити організаційні заходи та заходи контролю за дотриманням вимог протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 № 12 керівництвом закладів торгівлі та громадського харчування. Особливу увагу звернути на дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.

                     Термін дії: на період карантину, до відповідного рішення

4. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) активізувати роботу з інформування населення міста Харкова щодо поточної епідемічної ситуації на території міста Харкова та необхідності дотримання протиепідемічних заходів.


                          Термін дії: на період карантину, до відповідного рішення 

5. Контроль за виконанням даного рішення комісії покласти на заступника міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста – керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові Руденка А.І. та секретаріат комісії (Пушкарьов О.Ф.).

 

 
Заступник міського голови з питань
забезпечення життєдіяльності міста,
перший заступник голови комісії                                           А.І. РУДЕНКО
 
 
Відповідальний секретар комісії                                            О.Ф. ПУШКАРЬОВ

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes