Протокол №1 позачергового засідання міської комісії Щодо поточної епідемічної ситуації на території міста Харкова

Комісія вирішила: 

  1. Виконавчим органам Харківської міської ради, комунальним підприємствам, суб’єктам господарювання прийняти до виконання постанову Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236.
  2. Виконавчим органам Харківської міської ради, комунальним підприємствам міста запровадити на період дії карантину графіки роботи, які передбачатимуть різний час початку (закінчення) їх роботи залежно від територіального розташування, галузевої належності, специфіки виконання робіт чи надання послуг.
  1. Департаменту інфраструктури Харківської міської ради (Дульфан С.Б.) скорегувати маршрути руху громадського транспорту з урахуванням змінених графіків роботи підприємств, установ, організацій для забезпечення можливості переміщення працівників на роботу  (з роботи).


                                           Термін виконання: з 08.01.2021 по 25.01.2021

  1. Департаментам: адміністративних послуг та споживчого ринку (Китайгородська В.В.), культури (Бабицька С.І.), у справах сім’ї, молоді та спорту (Чубаров О.С.), соціальної політики (Болгова С.В.) на період дії карантину внести (у разі потреби) зміни до режимів роботи установ та організацій з метою встановлення початку роботи о 9-й, 10-й годині чи більш пізній час. Зокрема, встановити початок роботи о 10-й годині або більш пізній час та час пріоритетного обслуговування з 10-ї до 12-ї години або з більш пізнього часу протягом двох годин громадян похилого віку та осіб з інвалідністю для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності: оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів; поштова та кур’єрська діяльність; тимчасове розміщення та організація харчування; страхова діяльність; надання соціальної допомоги; мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.


                                         Термін виконання: з 08.01.2021 по 25.01.2021

  1. Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради (Китайгородська В.В.) забезпечити:

   5.1 На підприємствах, установах та організацій торгівлі та харчування встановлення відстані у при касовій та касовій зонах закладу торгівлі між особами (за винятком покупця і продавця) не менше 1,5 метра та /або наявність між ними відповідних захисних екранів;

   5.2 Визначення часу (не менше двох годин) пріоритетного прийому громадян похилого віку та осіб з інвалідністю;

   5.3 Дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень.

                                         Термін виконання: з 08.01.2021 по 25.01.2021

  1. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, крім установ та закладів, які надають фінансові, банківські та житлово-комунальні послуги, забезпечують охорону здоров’я, здійснюють продовольче забезпечення, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, забезпечують функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, у період з 11 до 22 січня 2021 року включно установити для працівників режим дистанційної (надомної) роботи.


                                        Термін виконання: з 08.01.2021 по 25.01.2021

  1. Рекомендувати Головному управлінню Національної поліції в Харківській області разом з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області та іншими уповноваженими органами (відповідно до компетенції) організувати роботу щодо контролю за виконанням проти епідеміологічних обмежень, визначених постанову Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236.


                                        Термін виконання: з 08.01.2021 по 25.01.2021

  1. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) провести широке інформування населення міста Харкова щодо поточної епідемічної ситуації на території міста Харкова та необхідності дотримання маскового режиму, витримування соціальної дистанції та виконання заходів дезінфекції.
  2. Контроль за виконанням даного рішення комісії покласти на заступника міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста – керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові Руденка А.І. та секретаріат комісії (Пушкарьов О.Ф.).

 

 

 
Секретар міської ради,
голова комісії                                                      І.О. ТЕРЕХОВ

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes