Протокол №1 позачергового засідання міської комісії Щодо організації освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки

Заслухавши інформацію доповідачів,

 

Комісія вирішила:

1. Взяти до уваги вимоги протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.01.2022 № 01.

2. Директору Департаменту освіти Харківської міської ради (Деменко О.І.):


2.1. Проводити постійний моніторинг стану захворюваності учнів та персоналу закладів освіти. У разі необхідності організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист Міністерства освіти і науки України від 25.01.2022 № 1/1267-22).

                                             Термін виконання: на період карантину

2.2. Провести роботу з керівниками навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) загальної, середньої та дошкільної освіти щодо утримання від проведення в очній формі будь-яких масових освітніх, спортивних та культурно-мистецьких заходів у закладах освіти, організованих екскурсійних поїздок, виїздів груп учнів у туристичні подорожі.

2.3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) дозволити, незалежно від епідемічної ситуації, відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов'язкового щоденного контролю стану здоров'я учнів (вихованців).

2.4. Провести додаткову роз’яснювальну роботу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти щодо організації освітнього процесу в умовах карантину, а також організувати інформування працівників та здобувачів освіти про заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заборону перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

                                             Термін виконання: на період карантину 

3. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) посилити проведення роз’яснювальної роботи серед населення міста Харкова щодо встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, використання засобів дезінфекції, необхідності проведення вакцинації населення та переліку пунктів щеплень, центрів масової вакцинації на території міста.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення комісії покласти на першого заступника міського голови Новака О.М. та секретаріат комісії (Пушкарьов О.Ф.).

 

Інформацію про виконання протокольних рішень надавати через Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту. 

 
 
Заступник міського голови
з питань забезпечення
життєдіяльності міста,
перший заступник голови комісії                                           А.І. РУДЕНКО
 
 
Відповідальний секретар
комісії                                                                                      О.Ф. ПУШКАРЬОВ

 

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes