Про затвердження тексту та встановлення ступеня захисту виборчого бюлетеня на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад
територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2020 року

Позачергові вибори Харківського міського голови Харківського району
Харківської області 31 жовтня 2021 року

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА


Від 2021-10-12 р. № 172

місто Харків

«12» жовтня 2020 року                                            18 год. 45 хв. 

Про затвердження тексту та встановлення ступеня захисту виборчого бюлетеня на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року 

Відповідно до частини 2 статті 242 Виборчого кодексу України (надалі – Кодекс) Харківською міською територіальною виборчою комісією Харківського району Харківської області було визначено підприємством-виготовлювачем виборчих бюлетенів Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАКТОР-ДРУК», код ЄДРПОУ 20030635, зареєстровану 02.02.1993 року, за юридичною адресою Україна, 61030, Харківська обл., місто Харків, вулиця Саратовська, будинок 51. Під час узгодження договору на виготовлення виборчих бюлетенів вищезазначене підприємство надало ряд пропозицій щодо їх ступенів захисту. 

Згідно з частиною 2 статті 240 Кодексу текст виборчих бюлетенів на відповідних місцевих виборах затверджується територіальною виборчою комісією не пізніш як за сімнадцять днів до дня голосування. Ступінь захисту виборчого бюлетеня встановлюється відповідною територіальною виборчою комісією у такий самий строк. 

Відповідно до статті 224  Кодексу Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області прийняла в строки та в порядку, встановленому Кодексом, рішення про реєстрацію кандидатів на посаду Харківського міського голови на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року. 

Порядок черговості кандидатів на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області у виборчому бюлетені визначено Харківською міською територіальною виборчою комісією Харківського району Харківської області керуючись частиною 2 статті 241 Виборчого кодексу України - в алфавітному порядку.

Враховуючи викладене, відповідно до пунктом 7 частини 2 статті 206, статті 224, частини 2 статті 240, частини 2 статті 241 Кодексу, керуючись статтями 36 та 37 Кодексу, постановою Центральної виборчої комісії та Порядком організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №173 постановою Центральної виборчої комісії від 24 вересня 2020 року № 295 "Про затвердження форми та кольору виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів" та постановою Центральної виборчої комісії від 2 жовтня 2020 року № 330 "Про Порядок виготовлення виборчих бюлетенів з місцевих виборів та їх передачі відповідним територіальним та дільничним виборчим комісіям", Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області

 

ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Затвердити текст виборчого бюлетеню для голосування на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року згідно з додатком 1. 

2. Встановити ступень захисту виборчого бюлетеню: кольорове зображення за поліграфічною технікою гільош (з товщиною елементів не менше 0,1 мм) у вигляді фігурних ліній для голосування на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року. 

3. Цю постанову разом з належним додатком надати  підприємству-виготовлювачу. 

4. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії та оприлюднити на офіційному веб-сайті Харківської міської ради.Голова комісії                                   Олена МАТВІЄНКО

Секретар засідання                              Олена МАРАКІНА

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes