Про визнання обраним депутатом Харківської міської ради 7 скликання

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД
ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ
25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ
Харківська міська виборча комісія Харківської області
ПОСТАНОВА

От 2018-06-19 г. № 245

Рішенням від 18 квітня 2018 року №1043/18 «Про дострокове припинення повноважень депутата Харківської міської ради 7 скликання»  сесія Харківської міської ради достроково припинила повноваження депутата Харківської міської ради 7 скликання Фельдмана Олександра Олександровича, якого було обрано за виборчим списком кандидатів у депутати від Харківської міської організації політичної партії «Наш Край» (далі за текстом – ХМО ПП «Наш Край»).

Відповідно до частини першої статті 90 Закону України «Про місцеві вибори», у разі дострокового припинення повноважень депутата, який обирався в багатомандатному виборчому окрузі, рішенням територіальної виборчої комісії обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати від місцевої організації партії.

Постановою Харківської міської виборчої комісії Харківської області від 3 листопада 2015 року за № 208 «Про визначення черговості кандидатів у депутати до Харківської міської ради у виборчому списку від місцевих організацій партій, які мають право на участь у розподілі депутатських мандатів у багатомандатному виборчому окрузі на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року» визначено черговість кандидатів у депутати до Харківської міської ради.

Згідно з додатком № 4 до цієї постанови, який є її невід’ємною  частиною, наступним за черговістю кандидатом у депутати Харківської міської ради 7 скликання у виборчому списку кандидатів у депутати від ХМО ПП «Наш Край»  є  Кордік Катерина Анатоліївна, 17 січня 1982 року народження, громадянин України, освіта вища, директор ТОВ «Торгівельний Дім «ЮКМ»,  проживає у смт Мала Данілівка, член Харківської міської організації політичної партії «Наш Край».

Враховуючи наведене, відповідно до частини першої та пункту 2 частини другої статті 90, керуючись частиною п’ятою статті 25, статтею 27 Закону України «Про місцеві вибори», Харківська міська виборча комісія Харківської області

ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Визнати обраним депутатом Харківської міської ради 7 скликання Кордік Катерину Анатоліївну.
  2.  Копію цієї постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії, Харківської міської ради та Кордік Катерині Анатоліївні.
  3. Цю постанову оприлюднити на інформаційному стенді Харківської міської виборчої комісії Харківської області та на офіційному сайті Харківської міської ради.

 

Голова Харківської міської
виборчої комісії Харківської області                                           Г.В. Биндич

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes