Про відмову у реєстрації кандидата на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад
територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2020 року

Позачергові вибори Харківського міського голови Харківського району
Харківської області 31 жовтня 2021 року

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА


Від 2021-09-25 р. № 152

місто Харків

«25» вересня  2021 року                                                                                                         10 год. 13 хв. 

Про відмову у реєстрації кандидата на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року 

До Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області 23 вересня 2021 року надійшла заява-протест Кеммель Віктора Володимировича (надалі – заява).

Зі змісту заяви вбачається, що до Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області була подана заява про самовисування.

Розглянувши вищезазначену заяву, Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області встановила наявність підстав для відмови в реєстрації кандидата на посаду Харківського міського голови з огляду на наступне. 

Відповідно до п.11 ч.2 ст. 230 Виборчого кодексу України (надалі – Кодекс) територіальна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата на посаду міського голови у разі порушення порядку висування кандидата на посаду міського голови, встановленого статтями 216-218, 221 цього Кодексу.

Згідно ч.6 ст. 221 Кодексу громадянин України, який відповідно до статті 193 цього Кодексу має право бути кандидатом на місцевих виборах, може самовисунутися кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови шляхом подачі заяви про самовисування до відповідної територіальної виборчої комісії.

До заяви про самовисування додаються документи, передбачені частиною другою статті 224 цього Кодексу.

Частиною другою статті 224 Кодексу передбачено, що відповідна міська виборча комісія реєструє кандидата на посаду міського голови, висунутого шляхом самовисування, за умови подання ним документів, передбачених пунктами 4-7 частини першої цієї статті, а також подання особисто підписаної ним заяви про самовисування кандидатом на посаду відповідно міського голови із згодою на оприлюднення біографічних відомостей та обробку персональних даних у зв’язку з участю у місцевих виборах.

Харківською міською територіальною виборчою комісією Харківського району Харківської області було встановлено, що в заяві відсутня згода на оприлюднення біографічних відомостей та обробку персональних даних у зв’язку з участю на місцевих виборах.

Окрім цього, всупереч вимогам, передбаченим ч.6 ст. 221, ч.2 ст. 224 Кодексу, до заяви про самовисування не додані наступні документи, передбачені ч.1 ст. 224 Кодексу:

▪ Документ про внесення грошової застави відповідно до статті 225 цього Кодексу (п.4).

▪ Автобіографія кандидата на посаду міського голови на паперовому носії та в електронному вигляді (п.5).

▪Одна фотографія кандидата на посаду міського голови розміром 4 х 6 сантиметрів на паперовому носії та в електронному вигляді (п.6).

▪ Копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки кандидата на посаду міського голови (п.7). 

На підставі вищевикладеного, керуючись п.11 ч.2 ст. 230 Кодексу, Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області

ПОСТАНОВЛЯЄ

1. Відмовити в реєстрації кандидата на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області Кеммель Віктора Володимировича.

2. Копію цієї постанови не пізніше наступного дня видати (направити) Кеммель Віктору Володимировичу.

3. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії та оприлюднити на офіційному веб-сайті Харківської міської ради. 

 

Головуючий на
засіданні, голова
ХМТВК                                                                            О.М. Матвієнко

Секретар                                                                        К.С. Шалупня

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes