Про реєстрацію офіційних спостерігачів від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ПЕРЕДВИБОРЧИХ ПРОГРАМ" на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад
територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2020 року

Позачергові вибори Харківського міського голови Харківського району
Харківської області 31 жовтня 2021 року

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА


Від 2021-09-17 р. № 148

місто Харків

У зв’язку з внесенням подання про реєстрацію офіційних спостерігачів від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ПЕРЕДВИБОРЧИХ ПРОГРАМ" на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року та доданих заяв про згоду осіб бути офіційними спостерігачами разом з копіями паспортів громадянина України.

Вимоги частин четвертої і п’ятої статті 60 та частини третьої статті 58 Виборчого кодексу України були дотримані суб’єктом подання.

Постановою Центральної виборчої комісії від 14 вересня 2021 року № 345 надано  дозвіл ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ “ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ПЕРЕДВИБОРЧИХ ПРОГРАМ” мати офіційних спостерігачів під час місцевих виборів 31 жовтня 2021 року на території України.

Відповідно до частини шостої статті 60 Виборчого кодексу України, керуючись пункту 13 частини другої статті 206, статтями 36 та 37 Виборчого кодексу України, Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Зареєструвати офіційних спостерігачів від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ПЕРЕДВИБОРЧИХ ПРОГРАМ", на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року у кількості дванадцять осіб, згідно з додатком 1.

2. Виготовити та видати представнику ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ПЕРЕДВИБОРЧИХ ПРОГРАМ" посвідчення за формою встановленою Центральною виборчою комісією.

3. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України та оприлюднити на офіційному веб-сайті Харківської міської ради.

 

Головуючий на
засіданні, голова
ХМТВК                                                                      О.М. Матвієнко
 

Секретар                                                                  К.С. Шалупня

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes