Про реєстрацію кандидатів на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад
територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2020 року

Позачергові вибори Харківського міського голови Харківського району
Харківської області 31 жовтня 2021 року

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА


Від 2021-09-25 р. № 153

місто Харків

«25» вересня  2021 року                                          10 год. 16 хв. 

Про реєстрацію кандидатів на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року 

До Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області з 21 по 24 вересня 2021 року надійшли заяви громадян України про самовисування на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області від Немічева Костянтина Віталійовича, Добкіна Михайла Марковича, Говорова Валерія Станіславовича, Мариніна Дмитра Олексійовича, Кондрусика Олександра Олександровича. 

Розглянувши вищезазначені заяви, а також додані до них документи, а саме, документи про внесення грошової застави, автобіографії кандидатів на паперових носіях та електронному вигляді з обов’язковими відомостями про кандидатів, по одній фотографії кандидатів на паперових носіях та електронному вигляді, копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки та копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки кандидатів, Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Загальний порядок висування кандидатів на посаду міського голови та строки подання документів до територіальної виборчої комісії дотримані. Помилки та неточності, виявлені в поданих на реєстрацію документах були усунені шляхом подання не пізніше наступного дня після отримання зазначеного повідомлення уточнених документів для реєстрації кандидатом на посаду міського голови. 

Враховуючи викладене, відповідно до статей 10, 11, частини першої та абзацу третього частини другої статті 216, частини першої та сьомої статті 221, частини другої та третьої статті 224, статті 225, частин першої – третьої, сьомої – дев’ятої статті 229 Виборчого кодексу України, керуючись пунктом 4 частини другої статті 206, статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, Порядком організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №173 Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області

 

ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Зареєструвати кандидатів на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року, згідно з додатком.

2. Копію цієї постанови та відповідні посвідчення кандидатів на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, видати кандидатам у триденний строк.

3. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії та оприлюднити на офіційному веб-сайті Харківської міської ради.

4. Відомості про зареєстрованих кандидатів на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області надати відповідному органу ведення Державного реєстру виборців для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

 

Головуючий на
засіданні, голова
ХМТВК                                                                            О.М. Матвієнко

Секретар                                                                        К.С. Шалупня

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes