ПОСТАНОВА № 43 Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад
територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2020 року

Позачергові вибори Харківського міського голови Харківського району
Харківської області 31 жовтня 2021 року

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА


Від 2020-10-02 р. № 43

місто Харків

місто  Харків

«02» жовтня 2020 року                                                      17 год. 00 хв. 

Про скасування реєстрації кандидатів у депутати Харківської міської ради Харківського району Харківської області 

Відповідно до п.1 ч.1 ст. 231 Виборчого кодексу України територіальна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації окремого кандидата у депутати, включеного до єдиного та/або єдиного та територіального виборчих списків організації партії (під час виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше) із виключенням його з відповідних виборчих списків у разі, зокрема, звернення кандидата у депутати не пізніш як за дев’ятнадцять днів до дня голосування із заявою про відмову від балотування. Така заява може бути засвідчена в порядку, встановленому Законом України "Про нотаріат", або подана до відповідної виборчої комісії особисто;

Розглянувши заяви кандидатів у депутати про відмову від балотування, керуючись ст. 231 Виборчого кодексу України, Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області постановляє: 

1.  Скасувати реєстрацію кандидатів у депутати Харківської міської ради Харківського району Харківської області згідно із додатком.

2. Цю постанову разом із додатком надати представникам відповідних організацій політичних партій, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Харківської міської ради.

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes