НАКАЗ департаменту інфраструктури №132 від 22.05.2020 року "Про поновлення регулярних перевезень міським пасажирським транспортом"

На виконання Протоколу № 14 від 22 травня 2020 року позачергового засідання Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення потиепідемічних заходів», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно з Положенням про Департамент інфраструктури

 

НАКАЗУЮ:

 

1. З 22 травня 2020 року поновити регулярні пасажирські перевезення міським наземним пасажирськім транспортом (тролейбус, трамвай, автобус) у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

2. З 25 травня 2020 року відновити шлях руху та режим роботи міського пасажирського транспорту (метрополітен, тролейбус, трамвай, автобус) у штатному режимі (у відповідності до умов укладених договорів, затверджених паспортів маршрутів, існуючих ліній метрополітену та розкладів руху).

3. КП «Харківський метрополітен» (Стаматін В.В.):

3.1. Вжити заходи щодо забезпечення функціонування пасажирських перевезень у штатному режимі.

3.2. Забезпечити контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

3.3. Забезпечити відстань в місцях розташування терміналів з продажу та поповнення проїзних документів між особами, а також відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до вестибюлю та платформ станцій, відповідно до встановлених санітарних норм і наявність відповідних захисних екранів між черговим працівником та пасажиром.

4. КП «Харківпасс» (Захаренко Н.М.):

4.1. Вжити заходи щодо забезпечення функціонування підпорядкованих автобусних станцій у штатному режимі.

4.2. Забезпечити контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

4.3. Забезпечити відстань у прикасових та касових зонах між особами, а також відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень автостанцій, відповідно до встановлених санітарних норм.

5. КП «Міськелектротранссервіс» (Васенко В.О.) внести необхідні зміни в графіки руху, обсяги транспортної роботи та забезпечити контроль і регулювання руху тролейбусних та трамвайних маршрутів у штатному режимі.

6. КП «Тролейбусне депо № 2» (Липовий Д.В.), КП «Тролейбусне депо № 3» (Курочка О.В.), КП «Салтівське трамвайне депо» (Приймак В.О.) КП «Жовтневе трамвайне депо» (Кучеренко А.В.) вжити заходи щодо забезпечення функціонування відповідних трамвайних та тролейбусних маршрутів у штатному режимі.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 
Директор
Департаменту інфраструктури                                                 С.Б. ДУЛЬФАН

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes