Жіночий футбольний клуб «Житлобуд-1» став чемпіоном України (доповнено)
14 листопада 2011 13:42
Жіночий футбольний клуб «Житлобуд-1» став чемпіоном України (доповнено) Харківський футбольний клуб «Житлобуд-1» вп'яте став чемпіоном України з футболу серед жіночих команд.

В останньому матчі чемпіонату, який пройшов 13 листопада в місті Люботин, харків'янки здобули перемогу над командою «Дончанка-ЦПОР» з рахунком 4:0.
У першому таймі гравці «Житлобуд-1» створили близько десяти гольових моментів, але тільки на 60-й хвилині матчу півзахиснику Ії Андрущак вдалося забити перший гол. До кінця гри Ганна Татаринова, Ганна Мозольська та Ірина Шундровська зуміли ще тричі відзначитися у воротах суперника.
Перемога в чемпіонаті Україні вивела команду «Житлобуд-1» в Лігу чемпіонів УЄФА. Незабаром харків'янки візьмуть участь у відбіркових іграх ліги.
З успішним завершенням чемпіонату футбольний клуб привітав Харківський міський голова Геннадій Кернес.
«ФК «Житлобуд-1» давно посідає верхні рядки в турнірних таблицях. Цього року клуб завоював Кубок України, тепер ви стали чемпіонами країни. Не зупиняйтеся на досягнутому! Попереду - європейські і світові турніри. Бажаю клубу «Житлобуд-1» гідних суперників, гарних голів і нових перемог!» - сказано в телеграмі, адресованій голові правління ВАТ «Трест Житлобуд-1» Олександрові Харченку.