За неналежне ставлення до пільговиків звільнили 180 водіїв автобусів
26 липня 2012 15:19
За неналежне ставлення до пільговиків звільнили 180 водіїв автобусів За грубе ставлення до пасажирів-пільговиків у Харкові й області звільнили близько 180 водіїв автобусів.

Про це сьогодні, 26 липня, на засіданні комісії із забезпечення безпеки дорожнього руху повідомив начальник управління Укртрансінспекції в Харківській області Євген Федорчук.

«Раніше водії просто не пускали до салону пільговиків, тепер вони використовують інший метод - не доїжджають до зупинки або проїжджають її. Ми будемо жорстко з цим боротися аж до позбавлення ліцензії», - підкреслив начальник управління.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини