Юна харків'янка здобула «золото» на Чемпіонаті України з вільної боротьби
31 жовтня 2011 09:14
Юна харків'янка здобула «золото» на Чемпіонаті України з вільної боротьби Харківські спортсмени вибороли одну золоту і три бронзові медалі на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1996-1997 р.н.

У турнірі, що проходив з 23 до 27 жовтня у Львові, взяли участь спортсмени 26 областей України, міст Києва та Севастополя.
Харківські спортсмени посіли такі місця: серед дівчат перше місце завоювала Ірина Коляденко (вагова категорія - 34 кг), третє місце - у Насті Ящук (44 кг), серед юнаків «бронзу» здобули Кирило Сулімов (73 кг) та Сергій Слюсаренко (85 кг).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини