Вперше за кілька років святкування Дня міста пройде на площі Свободи
02 серпня 2017 13:15 Місто
Вперше за кілька років святкування Дня міста пройде на площі Свободи Великий святковий концерт відбудеться 23 серпня, на День міста, на площі Свободи в Харкові.

Сьогодні, 2 серпня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов провів нараду у міськраді, присвячену підготовці до святкових днів. У нараді взяли участь віце-мери і директори департаментів, а також представники силових структур міста.

Концерт розпочнеться о 19:00 і буде йти орієнтовно до 22:00. Для харків'ян виступлять група «Гриби», дует «Потап і Настя», поп-група «DZIDZIO», Ірина Білик та Наталя Могилевська.

«Вперше за кілька років ми масштабно відсвяткуємо День міста і проведемо великий концерт. Ми запросили на святкування іноземні делегації, гостей з інших міст України. Дуже хочеться, щоб це свято запам'яталося і у всіх був чудовий настрій. Феєрверк, як раніше, влаштовувати не будемо, завершить концерт фаєр-шоу», - повідомив Ігор Терехов.

Крім того, в сквері «Стрілка» з 23 по 27 серпня проходитиме фестиваль їжі. Там харків'яни зможуть спробувати страви, традиційні для італійської, мексиканської, французької кухонь і українські ласощі. Під час фестивалю на спеціальній сцені на воді виступатимуть харківські групи, а 24 серпня пройде концерт, присвячений Дню незалежності України.

Особливу увагу в мерії приділять заходам безпеки на День міста і День незалежності. Ігор Терехов звернувся до правоохоронних органів з проханням збільшити в ці дні кількість патрулів на вулицях Харкова і зазначив, що по місту також чергуватимуть бригади швидкої допомоги і пожежники. Перший віце-мер зазначив, що в мерії пройде ще одна нарада, присвячена питанню громадської безпеки в святкові дні.


Друкувати
Останні новини