Учень 27-го ліцею завоював золоту медаль на математичній олімпіаді в Румунії
27 лютого 2018 10:34 Освіта
Учень 27-го ліцею завоював золоту медаль на математичній олімпіаді в Румунії Міжнародна математична олімпіада «Romanian Master in Mathematics» (RMM) проходила з 21 по 26 лютого у місті Бухарест (Румунія).

На ці інтелектуальні змагання запрошують учасників з різних країн, які з року в рік демонструють високі результати на Міжнародній математичній олімпіаді (IMO). Цього року до Бухаресту приїхали 107 школярів - представники 18 країн.

Україну представляли вісім школярів, серед яких - четверо харків'ян: троє учнів Харківського фізико-математичного ліцею №27 (Нго Нгок Тхай Шон, Роман Сарапін, Микита Веприк) та учень Харківської гімназії №45 «Академічна гімназія» Ілля Коваль. За підсумками олімпіади Україна посіла третє загальнокомандне місце. Школярі отримали одну золоту, чотири срібні та одну бронзову медалі.

Найбільше балів - 35 з 42 можливих - отримав учень 27-ліцею Нго Нгок Тхай Шон. Такий же результат показали ще двоє школярів - з Кореї і США. Таким чином, харківський учень став одним з кращих юних математиків світу.

Харків'яни Роман Сарапін і Микита Веприк завоювали срібні медалі, а Ілля Коваль - бронзову. 

Друкувати
Останні новини