У Регіональному центрі послуг буде вести прийом представник Омбудсмена
09 листопада 2017 14:54 Суспільство
У Регіональному центрі послуг буде вести прийом представник Омбудсмена Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини по Харківській області проводитиме прийом громадян в Регіональному центрі послуг (пр. Тракторобудівників, 144).

Особистий прийом громадян регіональним представником Омбудсмена проводитиметься кожен другий вівторок місяця з 12:00 до 14:00.

Довідка. Парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина та захист прав кожного на території України і в межах її юрисдикції на постійній основі здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, який у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, чинними міжнародними договорами, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України.

Регіональні представництва Уповноваженого здійснюють: моніторинг дотримання конституційних прав і свобод людини і громадянина; роз'яснюють за дорученням Уповноваженого заходи, які повинні прийняти особи, які подали звернення до Уповноваженого; забезпечують взаємодію Уповноваженого з представниками інститутів громадянського суспільства; надають пропозиції Уповноваженому щодо забезпечення прав і свобод людини; проводять прийому громадян; налагоджують зв'язки з територіальними органами державних органів влади, взаємодіють з органами місцевого самоврядування тощо.

Друкувати
Останні новини