У лікарні невідкладної допомоги перебувають троє постраждалих
28 квітня 2014 10:53
У лікарні невідкладної допомоги перебувають троє постраждалих Троє постраждалих залишаються в Харківській міській лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. Мещанінова, що надійшли після зіткнень в ході маршу футбольних фанатів. Про це сьогодні, 28 квітня, повідомила головний лікар лікарні Олена Ковальова.

За її словами, вчора до лікарні надійшло 12 постраждалих. Зараз у лікувальному закладі залишилося троє пацієнтів, серед яких один міліціонер і двоє цивільних. Їх стан задовільний, вони проходять лікування в звичайних палатах. Решта постраждалих отримали необхідну медичну допомогу та відпущені додому.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини