У Харкові затверджений план новорічних і різдвяних заходів
05 грудня 2018 14:23 Місто
У Харкові затверджений план новорічних і різдвяних заходів У місті затвердили план основних заходів з нагоди святкування Нового, 2019 року, різдвяних свят та організації відпочинку дітей у дні зимових шкільних канікул.

Відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Згідно з документом, відкриття головної ялинки міста відбудеться 26 грудня на пл. Свободи (початок - о 17:00). 31 грудня харків'ян запрошують на площу для зустрічі Нового року. Святкова програма проходитиме з 23:00 до 2:00 1 січня.

Відкриття ялинки в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького пройде 23 грудня (з 14:00 до 22:00). А в новорічну ніч на гостей парку чекає розважальна програма «Зустрічаємо разом Новий рік». Також для відвідувачів підготували інші заходи з нагоди святкування Дня святого Миколая, Нового року, Різдва Христового, а також дитячі розважальні програми на час зимових канікул.

З 27 грудня по 5 січня пройде серія новорічних вистав для школярів у Харківському палаці спорту.

Крім того, у Харківському муніципальному культурному центрі, палацах дитячої та юнацької творчості, школах мистецтв, бібліотеках пройдуть дитячі свята, конкурси, виставки, театральні виступи. Також впродовж місяця проводитимуться спортивні змагання з хокею, вільної боротьби, бадмінтону, художньої гімнастики, пройде Зимовий кубок міської молодіжної ліги КВК.

З повним планом заходів можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини