У Харкові відкриють танцювальну студію для молоді з інвалідністю
14 березня 2019 16:06 Суспільство
У Харкові відкриють танцювальну студію для молоді з інвалідністю Відкриття проекту «Total Answer Dance» - театру естрадного танцю, який отримав грант під час третьої хвилі проекту «UPSHIFT Україна», відбудеться 20 березня в Харківському професійному ліцеї будівельних технологій.

За словами організаторів, студія естрадного танцю «Total Answer Dance» - це інклюзивний проект, спрямований на поширення танцювальної культури серед молоді та залучення до занять підлітків з інвалідністю. 

Протягом трьох місяців над реалізацією проекту працювали команда, що отримала грант, та інші студенти - всього 20 молодих людей. Серед них - дівчата і юнаки, для яких Харків став домівкою після переселення із зони АТО. Вони обладнали всім необхідним залу для танців, яка готова відкрити свої двері для всіх бажаючих. Заняття в танцювальній студії проходитимуть двічі на тиждень, проводити їх будуть професійні тренери, які підготовлені для роботи з людьми з інвалідністю. Займатися танцями в студії «Total Answer Dance» зможуть безкоштовно всі бажаючі.

За словами організаторів, на відкритті студії очікується близько 300 учасників і гостей, в тому числі керівник «UPSHIFT Україна» Марина Ладиженська. В програмі заходу заплановано концерт та танцювальний флешмоб.

Початок заходу - о 12:00.

Місце проведення: бул. Богдана Хмельницького, 30, Харківський професійний ліцей будівельних технологій.

Представникам ЗМІ до 19 березня необхідно акредитуватися за електронною адресою: ludmila.kutsenko.ukr@gmail.com.

Довідка. Проект «UPSHIFT Україна» - це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується у 22 країнах Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). У Харкові проект втілює Фонд «Професійний розвиток Харкова» в рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості і підвищення громадської активності підлітків і молоді в східній Україні» за фінансової підтримки ЄС.

Проект спрямований на розвиток професійних навичок підлітків і молоді. Його мета - поліпшити перспективи працевлаштування соціально вразливою молоді, яка постраждала від конфлікту на сході України, і допомогти вирішити соціальні та екологічні проблеми в сфері соціального підприємництва.

Друкувати
Останні новини