У Харкові проходить соціальний форум інклюзивності
07 грудня 2017 10:15 Суспільство
У Харкові проходить соціальний форум інклюзивності Соціальний форум інклюзивності «Громадський сектор - соціальна та освітня платформа для формування інклюзивного суспільства» проходить сьогодні, 7 грудня, в івент-зоні «Fabrika.space» (вул. Благовіщенська, 1, 2-й поверх).

Організатори - громадська організація «Ми небайдужі», Харківська міська рада та німецька федеральна компанія GIZ. У ньому беруть участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, голова правління громадської організації «Ми небайдужі» В'ячеслав Федорков, експерти GIZ, представники влади та громадського сектору з Києва, Дніпра, Запоріжжя, а також вищих навчальних закладів, шкіл і громадськості з Харкова.

У першій пленарній дискусії учасники форуму ознайомляться з 18-річним досвідом роботи Єдиної соціальної мережі міста Харкова як ефективної моделі взаємодії органів місцевого самоврядування та громадського сектора, роботою громадського сектора у великих містах України на основі інформації, отриманої в ході соціального дослідження. Обговорять, чому до сьогодні в Україні є думка, що громадського сектора не існує, які спільні дії місцевого самоврядування та громадського сектора в регіонах і між регіонами здатні поліпшити роботу громадського сектора та як розвинути співпрацю для формування інклюзивного суспільства.

На другу пленарну дискусію заплановані такі теми: «Інклюзивний простір – це інтерес кожного, незалежно від стану здоров’я та способу життя», «Спільні дії в загальному процесі збільшення ступеня участі всіх громадян у соціумі». Крім того, пройдуть панельні дискусії «Громадський сектор - взаємодія влади і суспільства» і «Освіта - важливий крок до формування інклюзивного суспільства».

Час проведення - до 15:30.

Друкувати
Останні новини