Вечір духовної поезії і музики «Дзвін Великодній» відбувся 19 квітня в Палаці студентів Національного технічного університету «ХПІ».
Відкрив захід народний депутат України Валерій Писаренко.
На фестивалі представники Харківської єпархії Української Православної Церкви читали поезії, у тому числі покійного митрополита Харківського і Богодухівського Никодима. Також виступали поети з України, Росії та Білорусі з авторськими віршами.
Пісні на вірші проректора НТУ «ХПІ», секретаря Спілки письменників Росії Олександра Романовського виконав академічний оркестр Харківської обласної філармонії, академічний хор ім. В. Палкіна філармонії, камерний хор НТУ «ХПІ» та хор «Скворушка» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.
«Традиція збирати для духовного збагачення людей не тільки з України, а й з інших слов'янських країн потребує всілякої підтримки. Я готовий допомагати для того, щоб ці традиції і далі розвивалися в Харкові», - зазначив народний депутат.
Захід пройшов у рамках реалізації Програми міжрегіонального та прикордонного співробітництва України та Російської Федерації та Програми розвитку транскордонного співробітництва Харківської області на 2011-2016 роки.
Організаторами фестивалю духовної поезії і музики виступили Харківська обласна рада, Харківська єпархія Української Православної Церкви, Харківська облдержадміністрація та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум