Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо
05 жовтня 2011 16:45
Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики на ст.м. «Перемога» використовуватимуть як депо.

Про це сьогодні, 5 жовтня, повідомив голова наглядової ради ВАТ СБМУ «Тунельбуд» Микола Шевякін.
«Ми побудуємо в кінці станції 300 метрів перегінних тупиків. А оскільки будівництво депо тут не передбачається, то їх використовуватимуть частково як депо. Там будуть оглядові майданчики і ями, приміщення для обслуговуючого персоналу. Тож можна буде вночі оглянути вагони, перевірити ходову й електричну частину, привести вагони до ладу», - розповів Микола Шевякін.
Він підкреслив, що використання тупиків для технічного обслуговування рухомих складів допоможе розвантажити два інших депо метрополітену, які є в Харкові.
    Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо Тупики станції метро «Перемога» використовуватимуть як депо

Друкувати
Останні новини