Триває благоустрій скверу 23 Серпня
29 вересня 2012 15:24
Триває благоустрій скверу 23 Серпня На Павловому Полі розпочалися роботи з благоустрою третьої черги скверу 23 серпня.

Про це сьогодні, 29 вересня, повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін. За його словами, через 3-4 дні будуть здані перша та друга черги скверу, роботи на яких на сьогоднішній день виконано майже на 100%.

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні оглянув хід робіт і поговорив з харків'янами, які відпочивають у сквері, вислухав їхні зауваження та пропозиції щодо благоустрою. Після цього він дав доручення встановити у сквері додаткові лавки, ще одне дитяче містечко, а також додати в уже встановлене дитяче містечко пісочницю, гойдалки і шведську стінку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини