П'ять комунальних підприємств Харкова можуть отримати пільги на сплату земельного податку.
Про це сьогодні, 15 жовтня, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради повідомила заступник директора Департаменту комунального господарства Марина Борисенко.
На найближчій сесії міськради пільги планується надати СКП «Заповіт», КП «Ритуал», СКП «Харківзеленбуд», КП «Харківводоканал», КП «Харківські теплові мережі».
Ці пільги обійдуться бюджету міста у 16,5 млн грн.
Зекономлені кошти «ХТМ» спрямує на реконструкцію теплових пунктів житлових будинків, установлення і заміну приладів обліку теплової енергії, відновлення дорожнього асфальтобетонного покриття після ремонту тепломереж, відновлення застарілих лічильників природного газу на джерелах тепла підприємств, а також реконструкцію тепломереж.
КП «Харківводоканал» зможе спрямувати кошти на проектування та встановлення квартирних приладів обліку води учасникам ВВВ, а також обслуговування і ремонт квартирних приладів обліку води.
СКП «Харківзеленбуд» спрямує понад 111 тис. грн на придбання засобів малої механізації для обслуговування парків та скверів.
КП «Ритуал» зекономлені кошти спрямує на придбання контейнерів для сміття на міських кладовищах і засоби малої механізації для прибирання міських кладовищ, а також вивезення сміття.
СКП «Заповіт» зекономлені кошти спрямує на вивезення сміття з кладовищ «Сосни», «Жихар», «Гутнянське».
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум