Наступного тижня на площі Свободи відкриється новорічний ярмарок
05 грудня 2017 10:15 Культура
Наступного тижня на площі Свободи відкриється новорічний ярмарок Новорічний ярмарок на пл. Свободи відкриється 15 грудня, а на День Святого Миколая, 19 грудня, відбудеться відкриття головної ялинки міста.

Про це на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради повідомила заступник директора Департаменту культури Тетяна Мараховська.

За її словами, 19 грудня на площі пройде концерт, почнуть працювати льодова ковзанка та атракціони. Відкриття ялинки заплановано на 17:00.

31 грудня харків'ян запрошують на зустріч Нового року. Святкова шоу-програма розпочнеться на пл. Свободи о 23:00 і триватиме до 2:00 1 січня.

Будиночок Діда Мороза відкриється 30 грудня. Головний казковий герой зими буде приймати гостей до 14 січня.

Зазначимо, що новорічний ярмарок працюватиме на площі до 22 січня.

19 грудня відкриє сезон зимових свят і Центральний парк культури і відпочинку імені Горького, де пройдуть концерти, розважальні та пізнавальні заходи, різні фестивалі, танцювальні вечори. У сніжну погоду в парку Горького можна буде орендувати фінські сани. У дні шкільних канікул кожен день заплановані інтерактивні програми для дітей і молоді. Відкриття ялинки в парку заплановано на 24 грудня. Традиційна новорічна програма розпочнеться о 23:00 31 грудня.

Друкувати
Останні новини