Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності
01 липня 2011 16:28
Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Переможці конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності, який установлять на пл. Конституції, - харківські скульптори Олександр Рідний та Ганна Іванова - відзначені Подякою Харківського міського голови.

Церемонія нагородження пройшла 1 червня в Будинку архітектора.
Також головний архітектор Харкова Сергій Чечельницький вручив Почесні грамоти Управління містобудування та архітектури Харківської міської ради найактивнішим учасникам конкурсу і кращим архітекторам Харкова з нагоди Дня архітектури України.
«Ми підготували масу абсолютно різних ескізів. На мій погляд, були більш креативні та інтелектуальні варіанти, але потім ми вирішили, що пам'ятник має бути простим і зрозумілим для всіх мешканців міста», - зазначив один з авторів роботи-переможниці Олександр Рідний.
Нагадаємо, 25 червня журі конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності присудило перше місце макету Олександра Рідного та Ганни Іванової «Україна, що летить» з давньогрецькою богинею перемоги Нікою на кулі. Пам'ятник-переможець виготовлять з бронзи, його висота - близько 12 метрів.
Друге місце посів ескізний проект (під умовною назвою «Козацький казан») авторського колективу у складі скульптора Олександра Демченка, архітекторів Віктора Лівшиця, Володимира Осипова. Третє місце посіла робота Олександра Кузьменко - куби з кулею, що символізують розпад СРСР і появу України.
Усього в конкурсі взяли участь 10 проектів дев'яти команд скульпторів, у тому числі проекти двох скульпторів з Росії та США.

    Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності Нагороджено переможців конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника Незалежності
Друкувати
Останні новини