Молодіжний симфонічний оркестр готує ще один концерт з пісочною анімацією
23 грудня 2014 10:18 Культура
Молодіжний симфонічний оркестр готує ще один концерт з пісочною анімацією Концерт «Пер Гюнт. Пісочна анімація» у виконанні «Віртуозів Слобожанщини» пройде в Харкові 16 січня, а в лютому - концерт «Музика Шостаковича з анімацією».

Як повідомив головний диригент молодіжного симфонічного оркестру «Віртуози Слобожанщини» Тарас Куценко, це буде спільний з піаністкою Наталією Золотаренко проект. Піаністка буде грати з оркестром музику відомого композитора сольно під авторську анімацію, яку вона створила разом з художником.

Також «Віртуози Слобожанщини» готують спільний концерт з групою «Танок на майдані Конго», який відбудеться 14 лютого в Києві. 1 березня симфонічний оркестр виступить у харківському Палаці спорту з кавер-версіями пісень групи «Металіка». Концерт проведуть спільно з київським рок-колективом, який отримав ексклюзивне право від «Металіки» виконувати їхню музику. Наприкінці квітня симфонічний оркестр виконає музику Костянтина Меладзе, яку він написав для балету «Великий Гетсбі».

Крім того, за словами головного диригента, є плани поставити низку вистав з відео- та пісочною анімацією на тему «Ромео і Джульєтта». Є також ідея озвучити кілька мультиплікаційних фільмів українських авторів.

Нагадаємо, що прем'єра концерту «Пер Гюнт. Пісочна анімація» відбулася 14 листопада в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. Лисенка.

Довідка. «Віртуози Слобожанщини» - це молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський», створений у 1993 році на базі Харківського національного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка. До його складу входять молоді музиканти-виконавці, серед яких - лауреати національних і міжнародних конкурсів.

Друкувати
Останні новини