Мешканці пошкодженого вибухом будинку отримають матдопомогу до кінця року
18 грудня 2012 16:21
Мешканці пошкодженого вибухом будинку отримають матдопомогу до кінця року Мешканці пошкодженого вибухом і пожежею будинку на пр. Московському, 248г отримають матеріальну допомогу до Нового року.
 
Про це сьогодні, 18 грудня, повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Вона зазначила, що на сьогодні зареєструвалися всі 64 сім'ї, що мешкають у будинку. Усі вони написали заяви на надання матеріальної допомоги.

Нагадаємо, 16 грудня на пр. Московському, 248г у квартирі на 10-му поверсі 16-поверхового житлового будинку стався вибух, пожежа поширилася на чотири квартири. У результаті події загинуло чотири людини, двоє з них - діти. Мешканців будинку тимчасово відселили.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини