«Мегабанк» почав прийом документів для оформлення пільгових E-ticket (список відділень)
05 січня 2018 13:12 Інфраструктура
«Мегабанк» почав прийом документів для оформлення пільгових E-ticket (список відділень) Харків'яни, які мають пільгу на проїзд у Харківському метрополітені та наземному електротранспорті, можуть подати документи на отримання E-ticket у відділення ПАТ «Мегабанк».

У відділеннях банку потрібно буде заповнити анкету й надати ксерокопії паспорта (з пропискою), ідентифікаційного коду та всіх посвідчень, що дають право на пільги (наприклад, пенсійне, ветерана праці тощо). Проїзні карти будуть передаватися через банк у ті ж відділення, куди людина подавала документи. Орієнтовний термін оформлення квитка - два-три тижні.

Подати документи, оформлені заявником, може і родич, але отримати картку повинен буде вже сам громадянин, маючи при собі відповідне посвідчення.

Нагадаємо, що остаточного терміну подачі документів для отримання пільгового електронного квитка поки немає, його оголосять, коли більшість людей їх отримає. У проміжному періоді - до моменту отримання єдиного електронного квитка «E-ticket» - будуть діяти ті документи, якими люди користувалися раніше.

Зазначимо, що документи приймають у відділеннях, зі списком яких можна ознайомитися тут.

Школярам і студентам нікуди звертатися не потрібно, вони отримають проїзні картки у своїх навчальних закладах.

Друкувати
Останні новини