Краще пізнати Харків тепер можна завдяки безкоштовній серії туристичних маршрутів
25 вересня 2017 12:39 Культура
Краще пізнати Харків тепер можна завдяки безкоштовній серії туристичних маршрутів Харків'яни випробували перший туристичний маршрут «Харків розважальний» з циклу «Жива історія Харкова для молоді покоління Z».

Його представили 24 вересня в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького. На сцені в ретро-парку оголосили про запуск нового туристичного проекту, і 30 дітей та їхні батьки першими змогли пройти новий маршрут.

Як повідомила начальник відділу Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, серед учасників були вихованці дитячого будинку сімейного типу «Відрадне» і кілька дітей з обмеженими можливостями. Щоб пройти маршрут, потрібно було виконати різні нескладні завдання. Наприклад, біля водної гірки «Майя» їм потрібно було відгадати, що пов'язує Харків з цієї стародавньою цивілізацією, а біля американських гірок - відповісти на питання з історії США.

«Саме харків'янин розгадав письмена Майя. Завдяки таким завданням діти запам'ятали багато нових історичних фактів, краще пізнали парк. Допомагали їм агенти, які стояли в різних зонах парку, але в листопаді ми плануємо встановити на десяти об'єктах QR-код з усією необхідною інформацією. Їх зможуть прочитати і діти з обмеженими можливостями. Таблички з QR-кодами будуть розміщені невисоко, і інформація на них буде продубльована шрифтом Брайля», - повідомила Юлія Згурська.

Також харків'яни і гості міста незабаром зможуть пройти такі маршрути, як «Невідомий Харків», «Харків архітектурний» та «Харків науковий». Участь в них буде безкоштовною. Займатися проектом буде міський туристично-інформаційний центр (пл. Свободи, 8). Також нові QR-коди з інформацією планують встановити на Держпромі і Будинку зі шпилем.

Зазначимо, що ініціатором соціального проекту стала громадська організація «Ротарі Клуб «Харків Мультінешнл» - переможець міського конкурсу інвестиційних проектів. Проект реалізується Департаментом міжнародного співробітництва, Управлінням інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту та представниками громадськості.

Друкувати
Останні новини