«Харківміськліфт» отримав нові аварійні автомобілі
15 травня 2018 14:43 ЖКГ
«Харківміськліфт» отримав нові аварійні автомобілі Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 15 травня, передав ключі від 13 нових аварійних автомобілів спеціалізованому комунальному підприємству «Харківміськліфт».

Ця техніка допоможе робочим аварійних бригад швидше та якісніше обслуговувати ліфтове господарство і внутрішньобудинкові електромережі.

В машинах є всі необхідні інструменти, драбини різної висоти, в тому числі дев'ятиметрові, тепловізори (дозволяють дистанційно визначати, в якому місці поламався кабель, виявляти поломки в електрощитових) та інше обладнання.

Директор КСП «Харківміськліфт» Олексій Топчій розповів, що автомобілі «Рено» економні (витрата палива - до 6 л на 100 км) і надійні в експлуатації, що дозволить зменшити витрати підприємства на їх ремонт та експлуатацію.

«Введення в експлуатацію цих тринадцяти автомобілів дозволить підвищити оперативність реагування як на аварійні заявки, так і на виконання поточних робіт», - підкреслив директор підприємства.

Харківський міський голова Геннадій Кернес повідомив, що цього року в планах придбати ще вісім одиниць спеціалізованої техніки для обслуговування електромереж, що дозволить повністю оновити застарілий аварійний парк підприємства 2006 року.

«Ми також отримуємо нову техніку для інших комунальних підприємств, сучасний транспорт для якісного обслуговування і ремонту житлового фонду, для того, щоб харків'яни були впевнені в тому, що їм завжди прийдуть на допомогу, що робочі комунальних підприємств спрацюють злагоджено і оперативно. Хочеться, щоб ми продовжували в такому ж темпі працювати. Є намічені плани, які будуть реалізовані, щоб харків'яни бачили, як відроджується наше місто», - сказав Геннадій Кернес.

Зазначимо, що на придбання спеціалізованих аварійних машин було виділено понад 13,7 млн ​​грн. КСП «Харківміськліфт» обслуговує близько 6,5 тис. ліфтів міста. У 2017 році в будинках комунальної власності Харкова замінили 100 ліфтів, а у 2018 році цей показник планується збільшити.

Друкувати
Останні новини