Економічному університету присвоїли ім'я нобелівського лауреата Семена Кузнеця
16 жовтня 2013 14:33
Економічному університету присвоїли ім'я нобелівського лауреата Семена Кузнеця Харківському національному економічному університету надали ім'я нобелівського лауреата Семена Кузнеця.

Про це сьогодні, 16 жовтня, повідомив керівник міжфракційного депутатського об'єднання «За Харків! За Слобожанщину!» Валерій Писаренко.

Раніше нардеп звернувся до Президента України Віктора Януковича з проханням піти назустріч трудовому колективу університету і надати вишу ім'я Семена Кузнеця, становлення і наукова діяльність якого тісно пов'язані з харківською вищою економічною школою. 14 жовтня міністр освіти і науки України Дмитро Табачник підписав відповідне рішення. Відтепер університет буде називатися Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Довідка. Семен Абрамович Кузнець (Саймон Сміт Кузнець) - відомий американський економіст, лауреат Нобелівської премії з економіки 1971 року. З 1915 по 1921 рік проживав у Харкові, навчався в Харківському комерційному інституті. У 1921 році опублікував свою першу роботу «Грошова заробітна плата робітників і службовців фабрично-заводської промисловості міста Харкова в 1920 році».
Теги:

Друкувати
Останні новини