Харківські лучники-юніори стали чемпіонами країни
19 квітня 2012 13:47
Харківські лучники-юніори стали чемпіонами країни Змішана команда харківських лучників здобула перемогу на Чемпіонаті України зі стрільби з лука серед юнаків 1995 р.н. і молодших.

Змагання проходять з 16 до 20 квітня в Новій Каховці. У турнірі беруть участь представники Харківської, Львівської, Чернівецької, Сумської, Черкаської, Рівненської, Херсонської, Одеської областей та міста Києва.

У матчі за золото серед змішаних команд боролися представники Львівської та Харківської областей. Чемпіонами України стали вихованці СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» Римма Гарамова і Руслан Сивальньов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини