Геннадій Кернес висловлює співчуття Михайлу Добкіну у зв'язку зі смертю його батька
21 січня 2016 12:35 Місто
Геннадій Кернес висловлює співчуття Михайлу Добкіну у зв'язку зі смертю його батька Харківський міський голова Геннадій Кернес, перший заступник міського голови Ігор Терехов, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття народному депутату України, Почесному громадянину міста Харкова Михайлу Добкіну у зв'язку зі смертю його батька - Марка Мойсейовича, який раптово помер 21 січня, на 69 -м році життя.

«Харківська міська рада, її виконавчий комітет і я особисто висловлюємо глибокі і щирі співчуття у зв'язку з непоправною втратою, що спіткала Вас. Багато хто з нас знали Вашого батька, і ми завжди будемо пам'ятати Марка Мойсейовича як людину, яка вміла дружити, любила своїх дітей, допомагала нашому місту та країні.

Поділяємо Вашу скорботу в цей важкий час. Нехай світла пам'ять про Марка Мойсейовича - цю чудову людину, назавжди залишиться в серцях рідних, близьких і друзів. Сотні людей сумують разом з вами і будуть зберігати довгу, світлу пам'ять про Марка Добкіна», - говориться у співчутті.

Друкувати
Останні новини