Етнофест і народні забави - у парку Горького відсвяткують Старий Новий рік
11 січня 2018 14:08 Культура
Етнофест і народні забави - у парку Горького відсвяткують Старий Новий рік Фольклорне свято «Щедрий вечір» пройде 13-14 січня у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

13 січня на головній сцені виступлять народні ансамблі «Забава» та «Талиця». Артисти представлять фольклорну програму з щедрівками та колядками. У розважальному центрі пройдуть майстер-класи з виготовлення ляльки Коляди і різдвяних янголів. На центральній площі заплановано проведення різноманітних конкурсів. Учасникам належить переносити сніжки в ложках, стрибати в мішках, літати на мітлах і виконувати інші веселі завдання. Переможці отримають призи від партнерів парку - дельфінарію, кінотеатру, дзеркального лабіринту, клубу англійської мови.

14 січня народні гуляння триватимуть. У парку пройдуть відразу два етнофестивалі. Спочатку на головній сцені виступлять учасники всеукраїнського «Вертеп-фесту» - близько 40 колективів з усіх регіонів України. А після цього гості парку зможуть приєднатися до всеукраїнської акції «Нова радість стала», коли одночасно в декількох містах країни люди разом заспівають колядку з такою ж назвою.

Цього ж дня відбудеться концерт фестивалю зимового календаря «Святовид». У ньому візьмуть участь близько 20 творчих колективів Харківщини. У парку Горького прозвучать слобожанські колядки, щедрівки, засевальние пісні. На вечір заплановані конкурсна програма «Гуляй, народ!», Концерт групи «Dream West» та молодіжна дискотека.

З повною програмою святкування Старого Нового року у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини