Біля Палацу спорту стався вибух (оновлено)
22 лютого 2015 13:56 Місто
Біля Палацу спорту стався вибух (оновлено) Біля Палацу спорту сьогодні, 22 лютого, після мітингу активістів Євромайдан стався вибух.

За даними прокуратури, в результаті вибуху загинули 2 людини, постраждало близько 10. Як повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, більшість постраждалих доправили до міської лікарні №17.

Вибух стався після того, як колона активістів Євромайдану рушила від Палацу спорту в бік Московського проспекту. За словами очевидців, вибуховий пристрій було викинуто з автомобіля, що проїжджав поруч.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини