Біля Харківського велозаводу відкрили оновлений сквер
23 липня 2012 18:55
Біля Харківського велозаводу відкрили оновлений сквер Оновлений сквер відкрили сьогодні, 23 липня, біля Харківського велосипедного заводу імені Г. І. Петровського.

У заході взяв участь Харківський міський голова Геннадій Кернес. Саме за його дорученням після зустрічі з жителями Комінтернівського району Департамент комунального господарства виконав комплексний благоустрій скверу.

Упорядковувати сквер і прилеглу до нього територію почали в травні. Площа благоустрою становить 2,97 га. У роботах були задіяні комунальні підприємства «Харківзеленбуд», «Шляхрембуд», «Харківблагоустрій», Харківський велосипедний завод, адміністрація Комінтернівського району. Спільними зусиллями сквер перетворили в упорядкований куточок відпочинку для харків'ян і гостей міста, де встановлено 32 паркові лавки та 53 урни для сміття. Алеї вибрукували декоративною тротуарною плиткою на площі близько 6 тис. кв.м. Також у сквері встановили 69 паркових опор зі світильниками, висадили 21 тис. квітів, засіяли газон на площі 21,5 тис. кв.м, змонтували поливальний водопровід довжиною 550 м.

Для маленьких дітей відновлено ​​дитячий ігровий майданчик, а для охочих займатися спортом - спортивний майданчик та майданчик для гри у волейбол.

У сквері встановили два безкоштовних громадських туалети, підключених до водопроводу і каналізації.

При реконструкції врахували побажання місцевих жителів, які, зокрема, попросили прокласти додаткові доріжки через сквер для зручного пересування.

За правопорядком у сквері стежитиме міліція.

«Ми довкомплектуємо дитячий майданчик, додатково поставимо тренажери для любителів спорту, у тому числі для людей похилого віку. Також тут з'явиться торгова точка, де продаватимуть морозиво. Наше завдання - зберегти те, що в сквері створено. І я прошу всіх місцевих жителів повідомляти, якщо тут буде відбуватися щось протиправне», - сказав Геннадій Кернес.

Друкувати
Останні новини