У Харкові проходять змагання з екстремального мотоспорту
14 жовтня 2017 14:19 Спорт
У Харкові проходять змагання з екстремального мотоспорту Дводенні змагання з екстремального ендуро «Напролом» стартували сьогодні, 14 жовтня, в Харкові.

На перегони приїхали близько 50 учасників з усієї України; наймолодшому мотоциклістові - 12 років, найстаршому - 55.

У перший день змагань відбулися заїзди на смузі штучних перешкод на площі Свободи. Як розповів мотогонщик і співорганізатор заходу Сергій Кузнецов, цей етап називається прологом, який влаштовується для глядачів і має чимало елементів шоу. В цілому ж змагання проходять на маршрутах різної складності - від нескладних (лайт) до складних трас (хард) з насиченим рельєфом і перешкодами.

«У Харкові і Україні ендуро-перегони такого масштабу не проводилися ніколи. Тому Харків став піонером у цій області. За своєю значимістю це неймовірний захід, оскільки наша мета - залучити до цього виду мотогонок юних спортсменів, привернути увагу громадськості, показати, що це круто, що таким спортом можна і потрібно займатися», - зазначив Сергій Кузнецов.

Як повідомила начальник управління інвестиційних та іміджевих проектів міськради Вікторія Грецька-Миргородська, наступного року планується провести ще одні змагання «Напролом».

«Сподіваюся, що цей захід стане щорічним і вже наступного року - міжнародним», - підкреслила Вікторія Грецька-Миргородська.

У другий день змагань «Напролом», у неділю, 15 жовтня, перегони на пересіченій місцевості пройдуть в «Extreme Enduro Park».

Призовий фонд перегонів становить 50 тис. грн без урахування спонсорських призів.

Друкувати
Останні новини