Харків'яни поклали квіти на Меморіалі Слави
09 травня 2019 11:29 Місто
Харків'яни поклали квіти на Меморіалі Слави На честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Лісопарку відбулися жалобні заходи і поминальний молебень.

9 травня на Меморіальному комплексі Слави відбулося покладання квітів та молебень за загиблими у Другій світовій війні. До братнім поховань та пам'ятника Батьківщині-Матері прийшли ветерани, представники духовенства, депутати Верховної Ради, керівники Харкова та Харківської обласної ради, військові, правоохоронці, представники патріотичних об'єднань, студенти, школярі. На місці працюють поліція і рятувальники, що забезпечують безпеку людей.

«Харків'яни тут, щоб вшанувати пам'ять загиблих визволителів, і завжди цей день для нас буде Днем Перемоги. У моїй родині 9 травня заведено бути з ветеранами, вітати їх, спілкуватися, і так було і буде, без постів і регалій. Зі святом Перемоги і вічна пам'ять тим, кого немає вже з нами», - сказав після покладання квітів журналістам Харківський міський голова Геннадій Кернес.

У каплиці на честь ікони Божої Матері «Стягнення загиблих», розташованої на Меморіалі Слави, православні священики провели поминальну службу за жертвами війни.

Друкувати
Останні новини