Геннадій Кернес та Олександр Гвоздик висадили дуби в саду Шевченка
09 травня 2019 15:16 Місто
Геннадій Кернес та Олександр Гвоздик висадили дуби в саду Шевченка Харківський міський голова Геннадій Кернес і чемпіон світу з боксу в напівважкій вазі за версією WBC, Посол доброї волі Товариства Червоного Хреста України Олександр Гвоздик сьогодні, 9 травня, висадили дуби в саду ім. Шевченка.

За задумом, сім дерев повинні символізувати основоположні принципи міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця - гуманність, неупередженість, нейтральність, добровільність, незалежність, єдність, універсальність.

«Сьогодні ми висаджуємо дуби, які ростимуть сотні років, - зазначив Геннадій Кернес. - Важливо, що ми висаджуємо ці дерева 9 травня - в День Перемоги. Тут зібралися одні переможці - спортсмени, вчителі, лікарі, народні депутати, журналісти, службовці місцевого самоврядування. Було б добре закласти таку традицію, щоб 9 травня ми запрошували відомих людей на висадку дерев, і в результаті у нас з'явиться алея, присвячена цьому святу».

Олександр Гвоздик також підтримав цю ідею.

«Це важлива гуманітарна акція. Сім дерев символізують принципи Товариства Червоного Хреста, і вони будуть постійним нагадуванням для людей про важливість тієї місії, яку несе ця організація. Наш мер сказав, що цей захід міг би стати традиційним, і я думаю, що це було б здорово», - підкреслив Олександр Гвоздик.

Нові дерева висаджені за Алеєю почесних гостей кінофестивалю «Харьковская сирень».

Друкувати
Останні новини