Геннадій Кернес привітав дітей на новорічній казці в Палаці спорту
28 грудня 2018 16:10 Місто
Геннадій Кернес привітав дітей на новорічній казці в Палаці спорту Виставу «Аладдін», створену театральними колективами Харкова, за час канікул зможуть подивитися понад 40 тисяч дітей.

28 грудня Харківський міський голова Геннадій Кернес побував на одній із перших вистав міської новорічної казки «Аладдін», яка проходить у Палаці спорту. Сьогодні її відвідали понад 3 тисячі учнів початкових класів шкіл Київського району Харкова. Всього за час канікул подивляться казку і отримають подарунки понад 40 тисяч малюків.

«Ви створили тут приголомшливу атмосферу. З власного досвіду пам'ятаю, що немає нічого кращого, ніж канікули, сніг, ялинка і подарунки! Я хоч і виріс, але до сих пір вірю в диво. Але секрет в тому, що чудеса можна не тільки чекати, але і робити одне для одного! І ми цим зайнялися, запросивши вас на таку виставу. Це класне шоу, добре, гарне. Заслужили ви всі таке свято? Упевнений, що так!» - сказав Геннадій Кернес, спілкуючись з маленькими глядачами, їхніми батьками та вчителями.

Вистава «Аладдін» створена силами театральних і танцювальних колективів Харкова, в ній задіяні близько 300 артистів, ростові ляльки, складне світлове та технічне оформлення. За словами міського голови, це крок до відродження традицій міських ялинок, куди можуть безкоштовно потрапити всі малюки, в тому числі переселенці, вихованці дитячих будинків.

«Зовсім скоро Новий рік і Різдво. Напередодні цих найулюбленіших свят я хочу побажати, щоб збулися всі ваші мрії. Щоб у кожному домі запалала ялинка, було тепло сім'ї і надія на краще. Здоров'я, благополуччя, миру нашому місту і країні», - сказав Геннадій Кернес на завершення свята.

Друкувати
Останні новини