Геннадій Кернес: Ми всі разом працюємо на подальший розвиток Харкова і Харківщини
27 грудня 2018 11:05 Місто
Геннадій Кернес: Ми всі разом працюємо на подальший розвиток Харкова і Харківщини Харківський міський голова Геннадій Кернес прокоментував свої стосунки з головою Харківської облдержадміністрації.

Після вчорашньої моєї зустрічі з представниками ЗМІ я отримав дуже багато дзвінків від журналістів з проханням прокоментувати нібито конфлікт з головою обласної державної адміністрації Юлією Світличною.

Хочу відразу засмутити любителів «смаженого» і політичних скандалів - у мене немає конфлікту з Юлією Олександрівною. Є деякі незначні розбіжності в питаннях подальшого розвитку Харкова як обласного центру, але ці розбіжності ми з головою обласної адміністрації вирішуємо в робочому порядку. Ніякої політичної або особистісної підоснови в цих розбіжностях немає.

Також хочу повідомити всіх зацікавлених осіб - не існує протистояння між Харківською міською радою, його виконкомом і моєю командою в цілому і командою Юлії Світличної. Ми всі працюємо тільки на одне - на подальший розвиток Харкова і Харківщини, на створення в регіоні території успіху.

Хочу окремо зазначити, що я з повагою ставлюся до Юлії Олександрівні і знаю, що з її боку також є повага і до Харківської міської ради, і до мене особисто.

Друкувати
Останні новини