Таукешева Тетяна Дмитрівна
Таукешева Тетяна Дмитрівна

Таукешева Тетяна Дмитрівна - заступник міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів Харківської міської ради, президент Асоціації фінансистів України, заслужений економіст України

Трудову діяльність почала у 1966 році. Понад 32 роки працює у виконавчих органах Харківської міської ради, 29 серпня 1977 року переведена з Комінтернівського райфінвідділу до міського фінансового управління.

Ініціативний працівник, принциповий і вимогливий керівник. Має організаторські здібності і направляє колективи фінорганів міста на виконання поставлених завдань.

Т. Д. Таукешева брала безпосередню участь у розробці Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів з бюджетних питань, постійно вносить до органів державної влади пропозиції щодо вдосконалення бюджетного процесу.

З 1996 року - президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фінансистів України».

Постійно підвищує свій професійний рівень. З 2001 року має ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Організація управління, планування і регулювання економікою».

Має досвід викладацької роботи. З 2001 року викладає дисципліну «Фінанси підприємств» на кафедрі міської і регіональної економіки Харківської національної академії міського господарства. З 2004 року - доцент цієї кафедри.

У 2003 році Т. Д. Таукешевій надано звання «Заслужений економіст України».