Новини
17 січня , 2011 понеділок
 • 16:10 У Харкові пройде 4-й конкурс на кращу танцювальну студію України

  17 січня о 19:00 на базі ПВЦ «Радмір Експохол» відбудеться урочисте відкриття «4-го конкурсу на кращу танцювальну студію України». Організатори - Танцювальний комплекс «Relese». Конкурс проводиться за підтримки Департаменту з питаннь сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Його головна мета – розвиток сучасних видів танцю, популяризація молодіжної танцювальної культури. Конкурс проводиться вперше в місті Харкові. Жюрі - судді відомих телевізійних проектів України Влад Яма, Тетяна Денісова, Дмитро Коляденко, Алла Кушнір, Франциско Гомес. Учасники конкурсу - учні Харківської філії Танцювального комплексу «Release Dance Complex» (150 чоловік). «Release Dance Complex» – мережа Танцювальних шкіл: 6 шкіл танців в Україні, школа танців на Мальті, 200 хореографів, 5000 учнів. Додаткова інформація за тел.: (066) 1767883.

  Теги:
 • 15:49 В Харкові відбувся етап Кубку Європи з лижних гонок зі спринту

  З 12 по 15 січня в Харкові на спортивній базі Олімпійського спортивного клубу «ТЕМП» відбулися змагання етапу Кубку Європи з лижних гонок зі спринту. В змаганнях приймали участь збірні команди Білорусі, Росії, та України. В перший день змагань спортсмени змагались в гонці класичним стилем (жінки – 10 км, чоловіки – 15 км). За результатами місця розподілились наступним чином:

 • 15:38 До уваги журналістів!

  Сьогодні, 18 січня, об 11:00 відбудеться ознайомлення з роботою медіко-соціального об`єкту – відділення палліативної опіки «ХОСПІС» (проспект Московський, 195). Збір журналістів біля міськвиконкому о 10.15.

  Теги:
 • 15:14 У Харкові вшанували пам'ять Євгена Кушнарьова

  17 січня, в день 4 річниці з дня трагічної загибелі видатного політичного і державного діяча Євгенія Петровича Кушнарьова в Харкові вшанували його пам'ять.  

 • 14:16 Харків викликає великий інтерес у студентів з багатьох країн. Річард Планц

  Сьогодні, 17 січня, під час зустрічі делегації Колумбійського університету міста Нью-Йорк (США) з представниками Харківської міської ради завідувач кафедрою, керівник дослідницького центру Колумбійського університету професор Річард Планц розповів про цілі та завдання проекту, в якому бере участь Харків і їх факультет.

 • 14:11 Більше половини пасажирів харківського метро користуються безконтактними картками оплати проїзду

  Більше половини пасажирів харківського метро відмовилися від купівлі жетонів на користь безконтактних карт оплати проїзду. Про це 17 січня повідомив журналістам заступник директора  КП «Харківський метрополітен» Максим Мусєєв під час презентації роботи єдиного диспетчерського центру.

 • 13:59 210 одиниць техніки працює на дорогах Харкова

  За даними Департаменту будівництва і шляхового господарства, на 17 січня у прибиранні вулично-дорожньої мережі Харкова задіяно 210 одиниць техніки вдень і 114 - вночі. Магістралі міста приводять в порядок 160 осіб. За 14-16 січня використано 1537,6 куб. м піщано-соляної суміші та 52 тони солі. З вулично-дорожньої мережі міста за 14-16 січня вивезено 1562 куб. м снігу і полою. Проводиться розчищення від снігу та прибирання доріг по вул. Пушкінська, вул. Б. Хмельницького, пр. Московський, вул. Полтавський Шлях, вул. Клапцова, пр. Косіора, вул. Плеханівська, пр. Маршала Жукова, вул. Шевченка, пл. Свободи.

 • До Харкова прибула делегація Колумбійського університету міста Нью-Йорк Фоторепортаж
  13:31 До Харкова прибула делегація Колумбійського університету міста Нью-Йорк

  Сьогодні, 17 січня в Харківській міськраді заступник Харківського міського голови Ігор Терехов провів зустріч з делегацією Колумбійського університету міста Нью-Йорк (США).

 • Роботу єдиного диспетчерського центру презентували журналістам у КП «Харківський метрополітен» Фоторепортаж
  12:56 Роботу єдиного диспетчерського центру презентували журналістам у КП «Харківський метрополітен»

  Робота єдиного диспетчерського центру 17 січня була презентована журналістам у КП «Харківський метрополітен», яке є базовим підприємством по створенню і впровадженню даного центру.

 • 12:47 Почесному громадянину Харкова Борису Шрамко – 90 років

  Вітальну телеграму Почесному громадянину Харкова Борису Шрамко з нагоди його 90-річчя направив Харківський міський голова Геннадій Кернес. У ній говориться: «Уважаемый Борис Андреевич! Благородные помыслы, доброе сердце, любовь к окружающему и стремление сделать его лучше обеспечили Вам долгую, счастливую жизнь. Ваш жизненный путь без преувеличения вобрал в себя несколько жизней. Столько в нем было интересных событий, полезных дел, новаторского поиска, ярких людей, благодарных учеников. Примите поздравления с юбилеем и пожелания счастья, процветания, добра. Здоровья Вам, благополучия, долгих лет жизни, неисчерпаемой энергии».