Новини
10 січня , 2011 понеділок
 • 16:28 Тетяна Таукешева: Спільні зусилля всіх гілок влади дадуть результат

  Внести пропозиції щодо зміцнення дохідної частини місцевих бюджетів запропонувала заступник міського голови, директор Департаменту бюджету і фінансів Харківської міської ради Тетяна Таукешева учасникам засідання правління Харківського регіонального відділення Асоціації міст України (АМУ).

 • 14:47 До фінальної частини чемпіонату Європи з волейболу вийшли команди Сербії та України

  З 5 по 9 січня 2011 року в м. Харкові в Палаці ігрових видів спорту „Локомотив” ім. Г.Кірпи проходив кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків 1993 р.н. та молоді. В вищезазначених змаганнях приймали участь збірні команди Угорщини, Ізраїлю, Литви, Сербії та України. За підсумками змагань 2 команди, а саме Сербія і Україна, вийшли до фінальної частини чемпіонату Європи, який відбудеться в Турції. Сербия. Результати ігор:

 • 14:04 Дороги Харкова очищають від снігу та льоду

  За даними Департаменту будівництва і шляхового господарства на 10 січня, у прибиранні вулично-дорожньої мережі Харкова задіяно 206 одиниць техніки вдень і 119 - вночі. Магістралі міста приводять в порядок 166 осіб. За період з 7 по 9 січня використано 376 куб. м піщано-соляної суміші та 14 тонн солі. З вулично-дорожньої мережі міста з 7 по 9 січня вивезено 921 куб. м снігу і полою.

 • 13:44 Геннадій Кернес ініціює проведення розширеного засідання Асоціації міст України в Харкові

  Віце-президент Асоціації міст України (АМУ), голова Харківського регіонального відділення АМУ, Харківський міський голова Геннадій Кернес ініціює проведення розширеного засідання АМУ в Харкові у зв’язку з необхідністю всебічно обговорити особливості та проблеми бюджетів малих міст України з урахуванням прийнятого Закону України «Про державний бюджет України на 2011 рік». Про це міський голова Геннадій Кернес заявив сьогодні під час засідання правління Харківського регіонального відділення АМУ.

 • 13:16 Харківське регіональне відділення Асоціації міст України прийняло звернення до Верховної Ради

  Звернення Харківського регіонального відділення Асоціації міст України (АМУ) до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування щодо бюджетного забезпечення територіальних громад на 2011 рік прийнято на розширеному засіданні правління Харківського регіонального відділення АМУ, що відбулося 10 січня у Харківській міській раді під головуванням Харківського міського голови, голови регіонального відділення АМУ Геннадія Кернеса.

 • Генадій Кернес провів розширене засідання правління Харківського регіонального відділення Асоціаціі міст України Фоторепортаж
  12:53 Генадій Кернес провів розширене засідання правління Харківського регіонального відділення Асоціаціі міст України

  Розширене засідання правління Харківського регіонального відділення Асоціаціі міст України (АМУ) відбулося 10 січня у Харківській міській раді. В ньому прийняли участь віце-президент АМУ, голова Харківського регіонального відділення АМУ, Харківський міський голова Геннадій Кернес, а також члени правління Харківського регіонального відділення АМУ.

 • 11:33 Харківські школяри проходять медогляд

  Медичні огляди учнів після закінчення зимових канікул розпочато в загальноосвітніх установах Харкова 10 січня. Така ініціатива міської владимає на меті не допустити виникнення епідемії грипу і гострих респіраторних захворювань, а також попередити захворюваність серед дітей в організованих колективах.  

6 січня , 2011 четвер
 • 14:07 Геннадій Кернес висловив співчуття сім'ї Бориса Елькіна

  Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття сім'ї директора Східноукраїнської філії Міжнародного Соломон університету Бориса Елькіна, який помер 5 січня на 64-му році життя. «Примите глубокие соболезнования в связи с постигшим Вас горем. Мы разделяем с Вами горечь утраты. Ваш муж и отец был не просто известным ученым,  а и талантливым организатором науки и образования, видным общественным деятелем. Он был и останется в наших сердцах человеком ответственным, принципиальным, увлеченным своим любимым делом.   Светлая память останется в сердце каждого, кто знал Бориса Соломоновича», - йдеться в тексті телеграми міського голови.  

 • 13:49 Дороги Харкова очищають від снігу та льоду

  За даними Департаменту будівництва і шляхового господарства на 6 січня, у прибиранні вулично-дорожньої мережі Харкова задіяно 216 одиниць техніки вдень і 127 - вночі. Магістралі міста приводять в порядок 179 осіб. За вчорашній день використано 295,5 куб. м піщано-соляної суміші і 4 тонни солі. З вулично-дорожньої мережі міста вивезено 651 куб. м снігу і полою.

 • Генконсул Росії в Харкові Всеволод Філіпп відзначив ювілей Фоторепортаж
  13:46 Генконсул Росії в Харкові Всеволод Філіпп відзначив ювілей

  Урочистий прийом з нагоди 60-ліття з дня народження Генерального консула Російської Федерації в Харкові Всеволода Філіппа відбувся 5 січня.