Житловий фонд у Харкові підготовлений до опалювального сезону на 60%
27 липня 2015 17:21 ЖКГ
Житловий фонд у Харкові підготовлений до опалювального сезону на 60% Готовність житлового фонду міста Харкова до наступного опалювального сезону становить 60%.

Про це сьогодні, 27 липня, на засіданні міського штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

За його словами, виконана більша частина робіт, які пов'язані з підготовкою систем центрального опалення, гарячого водопостачання, водовідведення, холодного водопостачання, електрощитових і внутрішньобудинкових електромереж. У цілому, паспорти готовності до опалювального сезону отримали близько 4,5 тис. будинків комунальної форми власності.

«Підготовка в шести районах міста проходить за графіком, є невеликі відставання у Дзержинському, Червонозаводському, Московському районах з точки зору готовності внутрішньобудинкових електромереж. Також у деяких районах є невеликі відставання в розрізі готовності внутрішньобудинкових інженерних мереж, але в цілому по житловому фонду графік виконується, і за два тижні ми маємо намір все надолужити», - зазначив Роман Нехорошков.

Крім того, під час підготовки до опалювального сезону планується провести поточний ремонт оголовків, які забезпечують вентиляцію, в 1 тис. будинків. На сьогодні ця робота виконана на 50%.

Також, за словами директора Департаменту житлового господарства, з вересня планується почати закриття контурів у 1700 будинках, тобто засклити вікна, відремонтувати двері в під'їздах, підвальних і горищних приміщеннях.

Як повідомив Роман Нехорошков, готовність до опалювального сезону будинків ЖБК та ОСББ становить 50%. Є деякі проблеми з відомчими будинками. Так, у Дзержинському районі, на вул. Заводу «Комсомолець», 36, у будинку, який знаходиться на балансі однойменного підприємства, не вирішено питання щодо безперебійного електропостачання. «Окремо розглядатиметься питання, як по існуючих мережах забезпечити в цьому будинку безперебійну подачу електроенергії під час опалювального періоду. Також є питання по деяких будинках, які знаходяться у віданні Міністерства оборони», - розповів директор департаменту.

Як зазначив заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, у цілому, у всіх районах Харкова ведеться планомірна і цілеспрямована робота з підготовки до опалювального сезону.

«Є позитивна динаміка, але роботу ми посилюватимемо, щоб якісно підготуватися до опалювального сезону на всі 100% і провести його, як завжди, - чітко, без зривів і збоїв», - підкреслив заступник мера.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини