Житловий фонд Харкова та об'єкти соціальної сфери готові до опалювального сезону
02 жовтня 2017 13:43 ЖКГ
Житловий фонд Харкова та об'єкти соціальної сфери готові до опалювального сезону У місті Харкові всі житлові будинки та об'єкти соціальної сфери готові до нового опалювального сезону 2017-2018 років на 100%.

Про це сьогодні, 2 жовтня, після селекторної наради за участю Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка повідомив заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко.

За його словами, в місті Харкові підготовлені всі теплові мережі та котельні. Опалення буде включено, як тільки температура зовнішнього повітря протягом трьох діб знаходитиметься на рівні 8 градусів тепла або нижче.

«Всі мережі готові, 240 котелень готові, договори з НАК «Нафтогаз України» укладено. Тепло буде подано вчасно, як тільки буде підписано відповідне розпорядження. Для прибирання снігу підготовлено понад 300 одиниць техніки, підготовлений необхідний запас піщано-сольової суміші для посипання доріг», - зазначив Андрій Руденко.

Також віце-мер повідомив, що в місті вже встановлено понад 4,9 тис. приладів обліку тепла, і ця робота триває.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини