Завтра в Харкові потеплішає
23 травня 2016 14:56 Оперативна інформація
Завтра в Харкові потеплішає Тепла погода очікується в Харкові завтра, 24 травня.

За прогнозом Харківського регіонального центру з гідрометеорології, у п'ятницю в місті можливі опади, температура вночі - 11-12 градусів тепла, вдень - 15-19 градусів вище нуля.

Як повідомили в КП «Шляхрембуд», вулиці міста сьогодні вдень прибирають 58 одиниць техніки, вночі працюватимуть 35 машин. З 20 по 22 травня з доріг було вивезено понад 530 куб. м сміття та ТПВ.

За даними Департаменту комунального господарства, в парках, скверах і на вулицях міста виконуються роботи з прибирання та благоустрою території - збирання випадкового сміття, підмітання доріжок, очищення урн від сміття, вивезення сміття, миття пам'ятника в сквері на вул. 23 Серпня, фарбування лавок у сквері Героїв Небесної Сотні. Також проводяться роботи з догляду за зеленими насадженнями - санітарна і омолоджуюча обрізка дерев, збір повалених гілок, видалення порослі, покіс газонів, посадка квітів, прополка квітників. Всього в роботах задіяні 361 робочий та 37 одиниць техніки. Прибиранням охоплено 29,3 га загальної площі об'єктів.

Друкувати
Останні новини