Завтра в Харкові - ще тепліше
25 травня 2016 11:47 Оперативна інформація
Завтра в Харкові - ще тепліше Тепла погода збережеться в Харкові завтра, 26 травня.

За прогнозом Харківського регіонального центру з гідрометеорології, в середу в місті температура вночі - 14-15 градусів тепла, вдень - 19-24 градуси вище нуля.

Як повідомили в КП «Шляхрембуд», вулиці міста сьогодні вдень прибирають 55 одиниць техніки, вночі працюватимуть 35 машин. Вчора з доріг було вивезено понад 340 куб. м сміття та ТПВ.

За даними Департаменту комунального господарства, в парках, скверах і на вулицях міста виконуються роботи з прибирання та благоустрою території - збирання випадкового сміття, підмітання доріжок, очищення урн від сміття, збирання і вивезення сміття, миття пам'ятника в сквері вул. 23 Серпня та купелі в Саржиному яру. Також проводяться роботи з догляду за зеленими насадженнями - знесення аварійних, сухостійних дерев, санітарна і омолоджуюча обрізка дерев, покіс газонів, культивація, штиковка, розпушування грунту, посадка квітів, прополка квітників. Всього в роботах задіяно 381 робочого і 45 одиниць техніки. Прибиранням охоплено 28,3 га загальної площі об'єктів.

Друкувати
Останні новини