Завтра в Харкові - Ніч музеїв
16 травня 2014 16:08
Завтра в Харкові - Ніч музеїв Традиційна акція «Ніч музеїв» відбудеться у Харкові 17 травня і об'єднає 13 галерей, музеїв і арт-центрів міста.
В акції візьмуть участь Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди (с. Сковородинівка, Харківська обл.), Харківська міська художня галерея, Єврейський культурний центр «Бейт Дан», Художній музей, Літературний музей, галерея «Костюрінській провулок», Музей видатних харків'ян їм. К. І. Шульженко, галерея «АВЕК» та інші культурні заклади міста. Новачками акції стали Харківський комп'ютерно-технологічний коледж і Музей реклами.

Основний час проведення акції - з 19:00 до 23:00. Однак деякі музеї, зокрема Музей ім. К. Шульженко, Історичний і Художній музеї почнуть свою програму вдень.

У рамках Ночі музеїв харків'яни і гості міста зможуть ознайомитися з виставками і інсталяціями, відвідати концерти, файершоу, театральні вистави, літературні вечори. Для відвідувачів заходів проекту проводитимуть різні майстер-класи. З повною програмою акції «Ніч музеїв» можна ознайомитися тут.

Як зазначають організатори, Ніч музеїв - це насамперед культурна акція, тому вхід на всі заходи з алкогольними напоями буде заборонений.
Друкувати
Останні новини